Cennik mycia okien

Mycie okien– cena

Są takie czynności porządkowe, które wymagają dużego zaangażowania czasu oraz energii. Trudno wyobrazić sobie, że firmy będą delegowały pracowników do sprzątania biurowców. Znacznie częściej zatrudniają do tego ekipy takie jak nasza. Państwa uwadze polecamy usługi Alfa Clean i zachęcamy do zamówienia spersonalizowanej oferty wraz z cennikiem mycia okien. W ten sposób dowiecie się, ile to będzie kosztowało. Wierzymy w elastyczne podejście do współpracy, dlatego nie opracowujemy sztywnych cenników, które mogłyby być krzywdzące. U nas płacicie Państwo dokładnie za to, co zamawiacie.

Mycie okien – ile to kosztuje?

Cennik mycia okien jest opracowywany indywidualnie, co oznacza, że każdy klient może u nas liczyć na maksymalnie indywidualne podejście. Warto zatem zamówić ofertę dla siebie, oczekując, że idealnie trafi ona w Państwa potrzeby oraz oczekiwania.

Na koszt usługi wpływa przede wszystkim wielkość szklanych powierzchni, jakie mamy do umycia. Nie bez znaczenia jest też to, na jakiej wysokości pracujemy. W budynkach wielokondygnacyjnych mamy możliwość zastosowania technik alpinistycznych z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Może to generować dodatkowe koszty, jednak jest nieuniknione, jeśli zależy nam na uzyskaniu bardzo dobrych efektów, dokładnie umycie okien i szklanych fasad bez pozostawiania smug.

Usługa mycia okien – cennik

Jeżeli chcą Państwo zamówić cennik mycia okien, to zapraszamy do kontaktu z nami. Przygotowujemy indywidualne wyceny oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Wierzymy, że współpraca będzie przebiegała bardzo dobrze i dołączycie Państwo na stałe do grona naszych zadowolonych klientów. Mycie okien świadczymy w ramach usług abonamentowych – regularnie, jak również doraźnie, np. w ramach sprzątania pobudowlanego, poremontowego, po relokacji firmy.

Zapraszamy do współpracy z Alfa Clean

Jesteśmy doświadczoną firmą dostarczającą kompleksowe usługi porządkowe dla firm i klientów prywatnych. Chętnie przygotujemy ofertę dla Państwa.

Mycie
okien i fasad

Mycie
fasad i elewacji

Czyszczenie i pielęgnacja
posadzek

Czyszczenie
hal i magazynów

Czyszczenie
kostki brukowej

Mycie i czyszczenie
dachów

Sprzątanie
pobudowlane

Mycie
paneli fotowoltaicznych