Mycie witryn Warszawa

Dobra ekspozycja to podstawa handlu – ciężko o nią w przypadku brudnych witryn. Ich mycie nie należy do najprostszych, wiele osób deklaruje również, że nie lubi tego robić. Jeśli do nich należysz – nie musisz, bowiem to my zadbamy o czystość witryny za ciebie. Mycie witryn sklepowych w Warszawie to nasza specjalność!

Mycie witryn – Postaw na jakość

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem elewacji, okien, a także witryn sklepowych dbając o to, aby były czyste zarówno od środka, jak i od zewnątrz. Narażone są nie tylko na ślady rąk, czy kurz, ale przede wszystkim na różnego rodzaju pyły, które pojawiają się wraz z opadami atmosferycznymi. Nie bez znaczenie pozostaje także sąsiedztwo ulicy czy lasu – w obu przypadkach na szklanych witrynach mogą pojawić się ślady smogu czy pyłów, ale także odchody ptaków czy po prostu efekty wandalizmu w postaci graffiti.

Profesjonalne mycie witryn w Warszawie

Do mycia witryn stosujemy najlepsze środki, dzięki którym wystawy długo cieszą blaskiem i zachęcają klientów do wejścia. Doskonale radzimy sobie również z witrynami sklepowymi na wysokościach wykorzystując do ich czyszczenia sprzęt alpinistyczny oraz myjki teleskopowe.

Gwarantujemy, że czyste witryny to doskonała reklama, obok której klienci nie przejdą obojętnie. Nie marnuj swojego cennego czasu na mycie witryn sklepowych, zwłaszcza jeśli nie lubisz tego robić – my zajmiemy się tym za ciebie i obiecujemy, że szyby będą lśniące i bez zacieków. Zapraszamy do kontaktu! Zapoznaj się także z ofertą usuwania graffiti!

Zapraszamy do kontaktu