Pranie wykładzin

Pranie wykładzin w Warszawie

Utrzymanie czystości w biurze wiąże się z czyszczeniem oraz pielęgnowaniem posadzek. Ze swojej strony polecamy Państwu usługę prania wykładzin, która jest realizowana przy wykorzystaniu zaawansowanych maszyn. W tym procesie korzystamy z metod ekstrakcyjnych pozwalających na usuwanie nawet najbardziej uporczywych czy ukrytych w runie zabrudzeń. Przy okazji odświeżamy powietrze, neutralizując brzydkie zapachy.

Kompleksowe czyszczenie wykładziny

Zlecając nam czyszczenie wykładziny, mogą być Państwo pewni, że prace wykonamy szybko, sprawnie i dokładnie. To zasługa zaangażowanego personelu, ale też dużej wiedzy na temat prania wykładzin biurowych. Z uwagi na ich lokalizację, oferujemy sprzątanie poza godzinami szczytu – wcześnie rano, wieczorem lub w weekendy, aby nie przeszkadzać pracownikom oraz kontrahentom.

Mogą Państwo skorzystać z opcji gruntownego czyszczenia wykładzin lub wykupić tę usługę w ramach abonamentu, np. raz czy dwa razy w miesiącu. Oferujemy także usługi: czyszczenie posadzek lub czyszczenie kostki brukowej, a także wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu celem zamówienia spersonalizowanej oferty wraz z cennikiem.

Mycie
okien i fasad

Mycie
fasad i elewacji

Czyszczenie i pielęgnacja
posadzek

Czyszczenie
hal i magazynów

Czyszczenie
kostki brukowej

Mycie i czyszczenie
dachów

Sprzątanie
pobudowlane

Mycie
paneli fotowoltaicznych