Anty-graffiti

Usuwanie graffiti w Warszawie

Są takie zniszczenia mienia, które w dużym stopniu szpecą budynki i inne elementy zabudowy. Jednym z nich są wymalowane sprayem napisy czy obrazy.

Usuwanie graffiti nie jest łatwe i wymaga dużego zaangażowania – pracy oraz czasu. Nie obejdzie się też bez zastosowania dobrej jakości środków czyszczących, dzięki którym zmywanie graffiti przebiegnie sprawnie, a na ścianie nie zostanie nawet jeden szpecący ślad. Warto wiedzieć, że nawet zamalowanie to często za mało, aby przykryć zwłaszcza czarną farbę. Dlatego jedyną opcją pozostaje czyszczenie graffiti będące jedną z naszych specjalizacji.

Czyszczenie graffiti

Zdarza się, że farba jest tak mocna, że wnika w struktury budynku. Próby szorowania lub usuwania innymi agresywnymi metodami mogą skończyć się np. zniszczeniem elewacji. Nie chcemy do tego dopuścić, dlatego, jeśli padli Państwo ofiarą wandalizmu, nie zwlekajcie z wezwaniem nas.

Oferujemy dokładne czyszczenie graffiti z murów domów, garażów, hal przemysłowych, wagonów kolejowych, mostów, wiaduktów, bram i ogrodzeń oraz mycie fasad i elewacji. Po naszej interwencji odzyskują one swój estetyczny wygląd i znów dobrze się prezentują bez szpetnych napisów.

Nie tylko zmywanie graffiti

Dobra wiadomość jest taka, że za sprawą naszych usług mogą Państwo skutecznie ochronić swoje nieruchomości przed działaniem wandali. Oprócz usuwania graffiti proponujemy też zabezpieczanie powierzchni specjalną powłoką. Nie oznacza to, że napisy na niej nie powstaną, jednak, kiedy się pojawia to usunięcie będzie bardzo proste.

Zapraszamy do kontaktu

Mycie
okien i fasad

Mycie
fasad i elewacji

Czyszczenie i pielęgnacja
posadzek

Czyszczenie
hal i magazynów

Czyszczenie
kostki brukowej

Mycie i czyszczenie
dachów

Sprzątanie
pobudowlane

Mycie
paneli fotowoltaicznych