Cennik mycia elewacji

Mycie elewacji – cena

Zanim zatrudnicie Państwo ekipę, zastanawiacie się, ile kosztuje mycie elewacji. Cena usługi jest mocno indywidualna, a wynika z wielu czynników. Oczywiście cennik mycia elewacji będzie się różnił w zależności od regionu kraju. Wyższe stawki mają firmy z dużych miast, nieco mniej zapłacisz za tę samą usługę w mniejszej miejscowości. Zawsze jednak trzeba mieć na uwadze, że wyceny powinny być spersonalizowane. Nie ma dwóch takich samych budynków, a każdy obiekt ma inne problemy, potrzeby oraz wyzwania. Dlatego, aby mieć pewność, że płacicie Państwo uczciwą cenę za mycie fasad, poproście o wycenę indywidualną.

Indywidualna wycena, cennik mycia elewacji

Wierzymy w spersonalizowane podejście do klientów, dlatego oferujemy im możliwość zamawiania indywidualnych wycen za usługi. Cena mycia fasad zależy od kilku czynników – jak mocno zabrudzone są ściany i okna? Czy wymagają one prac konserwacyjnych, renowacyjnych, usługi anty-graffiti? Czy są zlokalizowane na wysokości jednej/dwóch kondygnacji czy są znacznie wyższe i niezbędne okazuje się wdrożenie technik alpinistycznych?

Oględzin dokonuje nasz specjalista, który oceni, ile pracy wymaga dana nieruchomość. Na tej podstawie i po poznaniu Państwa oczekiwań, przedstawia on cennik mycia elewacji. Ten zależy też od tego, jaka powierzchnia będzie podlegała naszej opiece. Zapewniamy jednak, że proponowane stawki są atrakcyjne i konkurencyjne, a na pewno uczciwe. Stosunek ceny do jakości stoi u nas na wysokim poziomie.

Mycie elewacji w atrakcyjnej cenie

Dlaczego tak ważne jest mycie elewacji? Cena, jaką muszą Państwo zapłacić za tę usługę nie jest na tyle wysoka, żeby świadomie rezygnować z prac porządkowych oraz konserwacyjnych. Mogą one w dużym stopniu przyczynić się do spowolnienia degradacji elementów konstrukcyjnych. Ponadto po myciu elewacja wygląda jak nowa, co jest bardzo dobrą wizytówką dla Państwa domu czy prowadzonej działalności.

Zapraszamy do zamówienia cennika i poznania cen mycia fasad

Mycie
okien i fasad

Mycie
fasad i elewacji

Czyszczenie i pielęgnacja
posadzek

Czyszczenie
hal i magazynów

Czyszczenie
kostki brukowej

Mycie i czyszczenie
dachów

Sprzątanie
pobudowlane

Mycie
paneli fotowoltaicznych