Mycie hal przemysłowych

Kompleksowe mycie hal przemysłowych

Utrzymanie hal i magazynów w należytej czystości wymaga dostępu do zaawansowanych technologii, profesjonalnych środków i narzędzi. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby Klientów oferujemy kompleksowe czyszczenie obiektów przemysłowych.

Mycie hal przemysłowych jest niezwykle istotne by zachować właściwe bezpieczeństwo oraz higienę na całym obiekcie. Brud, kurz oraz pyły nie pozostają bez wpływu na jakość oferowanych usług i produktów, dlatego też aby zachować właściwą konkurencyjność kompleksowe czyszczenie obiektów przemysłowych jest pierwszym i najlepszym krokiem.

Różne rodzaje budynków, jak i też maszyn znajdując się wewnątrz wymagają właściwego podejścia do mycia hal przemysłowych. W ramach usług wykonujemy prace związane z:

  • czyszczeniem posadzek,
  • myciem konstrukcji stalowych,
  • czyszczeniem przeszkleń,
  • utrzymaniem w czystości urządzeń techniki transportowej (m.in. wind i podnośników),
  • utrzymaniem w czystości elementów techniki magazynowania (m.in. regałów, półek)
  • myciem i czyszczeniem na wysokości.

Obowiązki związane z utrzymaniem obiektu realizujemy w taki sposób, aby nie utrudniać jego codziennej działalności. W razie potrzeby pracujemy w niestandardowych godzinach, dostosowując czas pracy naszych pracowników do grafiku użytkowania obiektu.

Oferujemy również usługi związane z utrzymaniem otoczenia obiektów przemysłowych – parkingów, placów składowych, portierni i dyżurek. Proponujemy elastyczną formę współpracy, której zakres każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Mycie hal przemysłowych dostosowane do twoich potrzeb – to właśnie nasza oferta, która z pewnością spełni twoje oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu

Mycie
okien i fasad

Mycie
fasad i elewacji

Czyszczenie i pielęgnacja
posadzek

Czyszczenie
hal i magazynów

Czyszczenie
kostki brukowej

Mycie i czyszczenie
dachów

Sprzątanie
pobudowlane

Mycie
paneli fotowoltaicznych