Mycie fasad

Czyszczenie elewacji

Żaden budynek nie jest w stanie oprzeć się upływowi czasu, który zostawia brudne ślady na oknach i elewacji. Najbardziej narażone na zanieczyszczenia są obiekty znajdujące się w miastach o dużym smogu, przy ruchliwych ulicach, lasach – takich jak Warszawa. Czyszczenie elewacji może się okazać ratunkiem, dlatego warto mieć na uwadze taką usługę.

My zawodowo świadczymy ją od lat i widzimy, że w ostatnim czasie czyszczenie i mycie elewacji zyskuje na popularności. Nasi klienci rozumieją znaczenie mycia fasad nie tylko ze względów estetycznych, ale też praktycznych. Trwałe zabrudzenia negatywnie wpływają na ogólny wygląd elewacji. Pod nimi mogą tworzyć się zacieki, pojawiać pleśnie lub grzyby. Brak odpowiedniej reakcji w krótkim czasie może doprowadzić do trwałych uszkodzeń budynku i wiązać się z kosztownym remontem.

Mycie fasad w Warszawie

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym myciem fasad w Warszawie. Zleceniodawcami są osoby prywatne, którym zależy na przywróceniu estetyki domu, w którym mieszkają, jak również zarządcy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

Czyszczenie elewacji bardzo często zamawiają firmy – szczególnie te, które mieszczą się w przeszklonych biurowcach. Z uwagi na to, że praca na wysokościach nie stanowi dla nas problemu, możemy podjąć się mycia fasad metodą kijów teleskopowych i wodą demineralizowaną.

Zapraszamy do współpracy z nami!

Jeżeli zależy Państwu na uzyskaniu wysokiej jakości usług, to zapewniamy, że spodoba Wam się nasze zaangażowanie w pracę oraz gotowość do podejmowania wyzwań.

Mycie
okien i fasad

Mycie
fasad i elewacji

Czyszczenie i pielęgnacja
posadzek

Czyszczenie
hal i magazynów

Czyszczenie
kostki brukowej

Mycie i czyszczenie
dachów

Sprzątanie
pobudowlane

Mycie
paneli fotowoltaicznych