Czyszczenie i renowacja posadzek betonowych i żywicznych

Kompleksowe czyszczenie i renowacja posadzek betonowych i żywicznych

Posadzki betonowe i żywiczne są tak samo narażone na zanieczyszczenia i uszkodzenia mechaniczne, jak inne rodzaje podłóg twardych. Ich kompleksowe czyszczenie i renowacja pozwalają na przywrócenie podłodze pierwotnej estetyki, a w wielu przypadkach podnoszą również poziom bezpieczeństwa w obiekcie.

Czyszczenie posadzek betonowych i żywicznych obejmuje:

  • usunięcie zanieczyszczeń powierzchniowych,
  • szorowanie uporczywych zabrudzeń,
  • eliminację zabrudzeń, które wniknęły głębiej w strukturę posadzki.

Renowacja posadzki

W przypadkach, w których samo czyszczenie okazuje się niewystarczające polecamy wykonać renowację posadzki. W zależności od stanu posadzki usługa renowacji może obejmować:

  • szlifowanie posadzki,
  • polerowanie posadzki.

Posadzki po kompleksowym czyszczeniu i renowacji warto zabezpieczyć impregnatem. Dzięki temu zachowają czystość i estetykę na dłuższy czas, a ich ponowne czyszczenie będzie przebiegało szybciej i sprawniej.

Renowacja posadzek betonowych jest niezbędna do zachowania właściwego bezpieczeństwa pracownikom, ale też wpływa na wartość nieruchomości, robi dobre pierwsze wrażenie, co z pewnością nie bez pozostaje bez wpływu na podejście kontrahentów.

Nasza firma oferuje również renowację starych posadzek betonowych, które zostały nieco nadwyrężone zębem czasu, ale też i po prostu użytkowaniem. W ich przypadku klasyczne mycie nie jest wystarczające, aby przywrócić im dawny blask. Gwarantujemy, że po zabiegu renowacji, posadzki będą wyglądały jak nowe.

Pracujemy z wykorzystaniem profesjonalnych środków czystości oraz maszyn czyszczących, które dobieramy adekwatnie do rodzaju i stanu czyszczonej powierzchni. To pozwala nam działać z wysoką skutecznością i bez obaw o uszkodzenie posadzki.

Zapraszamy do kontaktu

Mycie
okien i fasad

Mycie
fasad i elewacji

Czyszczenie i pielęgnacja
posadzek

Czyszczenie
hal i magazynów

Czyszczenie
kostki brukowej

Mycie i czyszczenie
dachów

Sprzątanie
pobudowlane

Mycie
paneli fotowoltaicznych